Recepciós munkatársat keresünk Szombathelyen

Recepciós munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég keres szombathelyi üzletébe munkatársat 8 órás munkakörbe.

Feladatok

  • érkező vendégek fogadása, bejövő telefonok és e-mailek kezelése;
  • általános asszisztencia ellátása;
  • postai küldemények előkészítése és feladása;
  • adatrögzítés, nyilvántartás vezetése;
  • kollégák munkájának támogatása;

Elvárások

Ha rád igaz, hogy:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel (egészségügyi végzettség előny!)
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal bírsz;
  • kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni;
  • nagyfokú empátiával rendelkezel és nagyszerű a szervező készséged
  • kiskereskedelmi, értékesítési tapasztalatod van
  • jó a helyzetfelismerő és problémamegoldó készséged;
  • szeretnél egy biztos hátterű multinacionális cégnél dolgozni akkor jelentkezz Hozzánk!

Amit kínálunk

  • stabil háttér
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Szombathely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott