Karbantartó állás Eger mellett tevékenykedő vállalatnál

PLATT 2003 Kft.
Eger
2023. 05. 24.

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, biomassza kazánok gyártása területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: karbantartó

Feladatok

  • dolgozóink részére a gépek, kézi szerszámok állapotának folyamatos szinten tartása
  • gépek üzemeltetése során nem várt hibák feltárása, lehetőség szerinti javítása
  • ütemezett karbantartások elvégzése gyártó gépeken
  • épületek karbantartása, javítása, állagmegőrzés

Munkarend: 1 műszak

Elvárások

villanyszerelő, villamosipari szakirányú végzettség;

  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

  • 1-2 év karbantartási vagy kivitelezési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • számítógépes ismeretek; Microsoft Office

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (nettó 26.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott