Vízszerelő karbantartó szakembert keresünk Budapesten

Fépkar Kft.
Budapest IX. kerület
Nettó 280 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2021. 09. 23.

Budapest IX. kerületi  Önkormányzati bérlemények,  XXII. kerületi intézmények és egyéb ingatlanok karbantartásával és hibaelhárításával foglakozó építőipari cég keres karbantartó munkatársat szakmai tapasztalattal (kisebb kőműves javítási munka, villanyszerelési munka, víz és csőszerelés, duguláselhárítás, kisebb tetőjavítások).

Feladatok

  • általános és szakáig építőipari karbantartási, javítási munkák- részvétel a hiba és üzemzavar elhárításban

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

  • B kategóriás jogosítvány, Kőműves, víz-gáz csőszerelő végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú bejelentett munka, munkaidő 7-17 óráig, versenyképes bérezés, készenlét vállalási lehetőség, munkaruha biztosítás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott