Győri ingtalanközvetítő iroda üzletkötő munkatársakat keres

Foglakoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkakör megnevezése: Ingatlan közvetítő

Jól kommunikálsz?

Ha könnyen teremtesz kapcsolatot, szívesen kommunikálsz emberekkel, ezzel már meg is teremtetted a pénzkeresetedet. Ingatlanirodánkba keresünk munkatársat, aki szeretne kiegyensúlyozott körülmények között, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező munkatársakkal dolgozni. Olyan emberekkel kell kommunikálnod, akik eladni, vagy vásárolni szeretnének ingatlant. Ha jól segíted törekvéseiket, Te is megtalálod számításodat.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívjon a bejelentkezés után megtekinthető mobilszámon.

Későbbiekben vállalkozói igazolvány kiváltása szükséges.

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása!

Elvárások

Kizárólag olyan munkatársakat keresünk aki:

  • Nyitott, kommunikatív, és szívesen fejlődne.
  • Érdekli az, hogy hogyan tud segíteni ingatlan ügyekben.
  • Képes és hajlandó tanulni, fejlődni.
  • Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik.
  • Motivált, céltudatos gondolkodású, szorgalmas.

Előnyök

  • Saját gépkocsival rendelkezik.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség.
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Hirdetési felületek.
  • Irodán belül nincs konkurencia.
  • Alap+jutalék, vagy tisztán jutalékos rendszer.
  • Egy nagy tapasztalatú közvetítő iroda biztos háttere.

Foglalkoztatás jellege

  • Ügynöki/MLM

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok