Pályázati asszisztens pozícióban álláslehetőség Veszprémben

Pályázati ügyintézéssel; könyveléssel; építőipari kivitelezéssel foglalkozó cég, pályázati asszisztenst keres, teljes munkaidőben, napi 8 órában: Veszprémben.

A megnövekedett feladatok okán, egy energikus, talpraesett, hosszú távú munkában gondolkodó, szakmai fejlődést és folyamatos tanulást igénylő, önállóan és csapatban való munkavégzésre és döntésekre képes munkatársat keresünk!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Telefonos elérhetőség: a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg. (hétköznap 8-16 óra között)

Feladatok

  • Dokumentációk, kimutatások, jegyzőkönyvek, nyilvántartások készítése.
  • A projekttervezéstől a lezáráson át a kiértékelésig a projektcélok megvalósítása.
  • Koordinálja a projektben részt vevő tagok munkáját.
  • Közreműködik pályázatfigyelésben, pályázatok írásában, az ehhez kapcsolódó beszámolók elkészítésében (pályázat felkeresése, benyújtása, fenntartása, zárása).
  • Közreműködik események, megbeszélések szervezésében, jegyzőkönyvezésében.
  • Irat-nyilvántartási rendszer, irattár, iktatás vezetése, postázás koordinálása megadott határidők figyelése, figyelmeztetése - betartatása.
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel, vezetőkkel.
  • Feladatokat priorizál és delegál.
  • Közreműködik a pályázatok előkészítésében, a nyertes pályázatok megvalósításában, koordinálja a pályázati elszámolást, szakmai beszámolók elkészítését.
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel és a belső munkatársakkal (a projekt résztvevőinek informálása, tájékoztatása).
  • Pénzügyi feladatok ellátása (részt vesz a pénzügyi tervezésben, a források felkutatásában), ellenőrzi a számlákat, kifizetéseket.
  • Szoros kapcsolatot tart a könyveléssel.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Hazai pályázati rendszer minimális ismerete;
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • Word, Excel felhasználói szintű kezelése, alapvető számítástechnikai ismeretek;

  • Pénzügyi területen szerzett 1-3 éves szakmai munkatapasztalat;
  • Megbízható, pontos és hatékony munkavégzés;
  • Precizitás és terhelhetőség, jó kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • A munka szeretete, tanulási vágy, fejlődni akarás;
  • B kategóriás jogosítvány megléte.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kreatív, önálló munkavégzés;
  • Szakmai kiteljesedés;
  • Új munkahelyen, új munkarend és folyamatok kialakítása;
  • Tetszőleges részvétel a közösség érdekeit szolgáló, támogató munkafolyamatokban;
  • Versenyképes fizetés, folyamatos fejlődés, tanulás;
  • Oktatásokon való részvétel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott