Debreceni irodánkba ügyfélszolgálati pozícióba munkatársat keresünk

Flavon Group Kft.
Debrecen
2021. 10. 07.

A Flavon az étrend-kiegészítő piac egyik vezető márkája Magyarországon.

Célunk 17 éve változatlan: prémium kategóriás termékeinkkel hozzájárulni fogyasztóink egészségtudatos életviteléhez.

Számunkra a legfontosabbak az elégedett és folyamatosan visszatérő vásárlók, akik számára ügyfélszolgálatunk a kapcsolati pont.

Ezért csapatunkba segítőkész, gyors, udvarias, lelkes jelentkezőket várunk, akik úgy érzik, hogy örömmel tölti el őket mások támogatása.

Feladatok

  • meglévő ügyfelekkel való együttműködés: telefonon, e-mailen, személyesen történő ügyintézés, problémakezelés, kapcsolattartás
  • adminisztrációs feladatok ellátása a cég saját vállalatirányítási rendszerében: rendelések feldolgozása, számlázás, egyéb támogató feladatok
  • egyéb bolti teendők

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás
  • problémamegoldó képesség
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office: Word, Excel)

Előnyök

  • angol és/vagy francia és/vagy lengyel nyelv ismerete
  • korábbi tapasztalat hasonló munkakörben
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • modern, családias munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatal csapat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • céges telefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott