Tűzoltó készülék ellenőr munkalehetőség Pomázon

Tűzoltó készülék ellenőrt keresünk pomázi székhelyű, régóta működő tűzoltó készülékek és tűzcsapok karbantartásával, javításával foglalkozó cégünkhoz.

Jó csapat, stabil munkahelyi környezet.

Várjuk jelentkezését önéletrajz megküldésével együtt (önéletrajzában kérjük tüntesse fel bérigényét is).

Feladatok

  • Szerződéses partnereiknél készenlétben tartott tűzolt készülékek és tűzcsapok ellenőrzése, hitelesítése, és annak megfelelő dokumentálása.

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jogosítvány megléte
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • Stabil munkahelyi környezet
  • Családias légkör, jó csapat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyi környezetben napi 8 órás munkát ajánlunk, ahol egy új szakmát is tanulhat, hiszen betanítunk, így speciális tűzoltó készüléke ellenőri végzettség megléte sem szükséges.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott