Szerszámkészítő munkatársat keresünk Gödöllőn

Vaskuvik Kft.
Gödöllő
2021. 09. 21.

Cégünk vevőkörében méltán elismert minősített beszállító.

Korszerű gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez megfelelő méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik.

A növekvő vevői megrendelések, magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását folyamatosan bővíti.

A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához szerszámkészítő munkakörbe keresünk műszaki szakembert.

Feladatok

  • Új szerszámok összeszerelése, illesztése, tusírozása
  • Alkalomszerűen egyedi, precíziós alkatrészek kikészítése
  • Meglévő partnerek szerszámainak karbantartása, szervizelése, javítása
  • Szerszámpróbákon való részvétel

Elvárások

  • Fémipari irányultságú szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Mérőeszközök használatának ismerete
  • Kéziszerszámok használatának ismerete
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért
  • Nyitottság új feladatokra
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Jellemzően egy műszakos (délelőttös) munkarend vállalása
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Konstruktív együttműködés a többi részleggel, kollégákkal (mérnökökkel, forgácsolókkal)

Előnyök

  • Szerszámkészítő szakmunkás bizonyítvány
  • Szerszámkészítésben szerzett több éves tapasztalat
  • Síkköszörű kezelésében szerzett tapasztalat
  • Fémforgácsolási tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Koordináta mérőgépes tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos, versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Családias légkör
  • Érdekes, változatos szakmai feladatok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott