CNC élhajlító kollégát keresünk azonnali munkakezdéssel

Fiatal vagy?

Műszaki végzettséggel rendelkezel?

Nem kínai a műszaki rajz?

GYERE,  ÉS TARTOZZ KÖZÉNK!

Garantáljuk, hogy nemcsak a pénzért, hanem szakmai fejlődésért fogsz nálunk dolgozni.

Rád van szükségünk, ha szeretnél hosszú távon, biztos munkahelyen dolgozni és rajongasz a vasért.

Fiatalos, lendületes lakatos csapatunk várja élhajlító kolléga érkezését.

Ha téged választunk, kapsz egy válsághelyzet alatt is stabil hátérrel rendelkező munkahelyet, jelenléti díjat, év végén jutalmat. Támogatjuk bejárásodat, tanulhatsz.

Ha fontos neked, hogy ne az ígéretek földjén, hanem egy biztos munkahelyen dolgozz, akkor  jelentkezz

Feladatok

  • CNC élhajlító gép biztonságos működtetése
  • Alapanyagok előkészítése
  • Hajlítási műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint

Elvárások

  • Szakmai gyakorlat, műszaki rajz olvasása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott