Üzemeltetési asszisztens álláslehetőség Pécsett

Szeretnél a munkáddal hozzájárulni Magyarország egyik legnagyobb kulturális holdingjának üzemeltetéséhez?

A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. Üzemeltetési asszisztens kollégát keres.

Feladatok

  • A belvárosi és Világörökségi ingatlanok napi épületüzemeltetési feladatainak koordinálása és adminisztrálása
  • Külsős üzemeltető/karbantartó partnerek koordinálása
  • Területéhez tartozó szerződések kezelése és irodai adminisztrációs munkák végzése
  • Együttműködés az üzemeltetési igazgatóság műszaki kollégáival, társosztályokkal és beszállítókkal
  • Munkavégzés megrendelése, felügyelete, igazolása, számlák ellenőrzése
  • Ajánlatok bekérése, összehasonlítása
  • Üzemeltetési igazgató munkájának segítése
  • Helyszín biztosítása külső (karbantartó, vállalkozó) partnerek részére

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1-2 év ingatlan üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, magas stressztűrő képesség
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

  • Tapasztalat szolgáltatókkal, beszállítókkal, üzemeltető partnerekkel történő kapcsolattartásban
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások, karrierlehetőség az ország egyik legnagyobb kulturális holdingjában
  • Stabil hosszútávú munkahely
  • Fiatal és innovatív csapatban való részvétel
  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló feladatok
  • Munkavégzés az ország legszebb kulturális negyedében

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott