Operátor / üzemi karbantartó munkalehetőség Keszthelyen

Ipari mosodánk újonnan létesült keszthelyi üzemcsarnokába keressük leendő munkatársainkat az alábbi pozíció betöltésére: operátor és üzemi karbantartó.

Jelentkezés: Telefonon 9-16 h között a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, nettó bérigény meghatározása mellett, bemutatkozó levél vagy önéletrajz megküldésével.

Feladatok

  • Fizikai munkafolyamatok támogatása, ipari gépek működtetése, a beérkező textília üzemen belüli mozgatása.
  • Egyéb üzemi kisegítő feladatok ellátása (pl. karbantartás, növények gondozása, üzem gépi takarítása, stb.)
  • A munkáltató alaptevékenységének ellátásához szükséges kistehergépjármű-vezetési feladatok elvégzése az előre közölt fuvarfeladatok tekintetében.
  • A szállítással kapcsolatos adatok rögzítése a munkáltató vállalatirányítási rendszerében.

Elvárások

  • precíz, pontos, minőségi munkavégzés;
  • csapatban való együttműködési készség;
  • legalább „B” kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • legalább középfokú végzettség;
  • két műszakos rendelkezésre állás;
  • karbantartói vagy gépkezelői vagy szállítási vagy gépkocsivezetői gyakorlat.

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér;
  • modern, kulturált munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődés, előmenetel lehetősége;
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott