Felsőfokú végzettséggel rendelkező irodai munkatársat keresünk

MARSHALL Ablakgyár Kft.

Anyaggazdálkodás, beszerzés

Munkavégzés helye: Eger

2021. 09. 08. 09:46

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Termékpalettánkon megtalálhatóak a műanyag nyílászárók, alumínium nyílászárók, függönyfalak, hő- és füstelvezető rendszerek, beltéri ajtók.

Feladatok

  • A Kft. gyártási folyamatához szükséges alapanyag: hőszigetelt üveg rendelése, rendeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, azok folyamatos versenyeztetésében való részvétel
  • Számlák ellenőrzése
  • Beszerzéshez kapcsolódó garanciás problémák kezelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások

  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Ügyfél orientált szemlélet

Előnyök

  • Angol/német nyelvtudás ismerete előny

Amit kínálunk

  • Betanulási időszak
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!