Fémipari szakmunkás állás szigetvári telephelyünkön

Hőszig Kft.
Szigetvár
2023. 06. 01.

Termelésünk bővítése céljából keresünk fém- és acélszerkezet gyártásba, főként lakatos, forgácsoló, horizontos, gépszerelő és felületkezelésben jártas szakmunkás kollégákat szigetvári telephelyünkre.

Feladatok

  • Fém- és acélszerkezeti termékek gyártási folyamatában történő részvétel, lakatosként/ hegesztőként/ forgácsolóként/ felületkezelőként/ összeszerelőként.

Elvárások

  • szakmunkás végzettség
  • fémiparban szerzett tapasztalat
  • lelkiismeretes, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Szigetvár környéki lakhely

Amit kínálunk

  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás, egy műszakban, hétfőtől péntekig 6:00-14:20 időszakban
  • havi bér, bejárás támogatása, havi bónusz
  • korrekt vezetés
  • több, mint 20 éves, stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott