Borturisztikai feladatok ellátására munkatársat keresünk a Szépasszonyvölgybe

Egri Borvár Kft.
Eger
2022. 04. 06.

Tóth Ferenc Pincészet, 3300 Eger, Magyarország

A Tóth Ferenc Pincészet munkatársat keres hosszútávú, teljes munkaidős állásra - borturisztikai feladatok ellátására a Szépasszonyvölgybe!

Feladatok

A Pincészet Szépasszonyvölgyi látványpincéjében borturizmus keretében a teljes körű feladatok ellátása:

  • borkóstolók tartása angolul, magyarul (egyéb idegen nyelv előny)
  • kiszolgálás a borászat vendéglátó helyiségében
  • a pince és környezete rendben tartása
  • gyors, kedves és udvarias munkavégzés
  • napi adminisztrációs és egyéb feladatok ellátása (készletezés, nyitás-zárás, leltár stb.)

Elvárások

  • megbízhatóság, pontosság, önállóság
  • felsőfokú vagy középfokú végzettség (turizmus-vendéglátás előny)
  • AKTÍV angol (vagy egyéb) nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek aktív használata (excel, word, közösségi média)

Előnyök

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos csapat
  • családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Eger, Szépasszonyvölgy

Bérezés: megegyezés szerint

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal együtt e-mailben várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott