Műszaki értékesítési képviselő munka Kelet-Magyarországon

A Tech-Con Hungária Kft. egy nemzetközi csoport releváns szereplője az ipari automatizálás üzletágában (pneumatika, lineáris technika, elektronika, gépépítés).

Csapatunk erősítése érdekében keresünk tehetséges és motivált szakembert.

Te vagy a mi emberünk, ha érdeklődsz a műszaki dolgok iránt, jól kommunikálsz, precíz és elhivatott vagy.

25 éve dinamikusan fejlődünk, amire büszkék vagyunk. Ha szeretnéd tudásod egy nemzetközi cégnél bizonyítani várjuk jelentkezésed.

Hely: Kelet-Magyarország – elsősorban Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar (a cég központja Budapest).

Munkaidő: teljes munkaidő,  rugalmas beosztással (40 óra/hét)

Feladatok

  • termékeink és megoldásaink szakszerű bemutatása, az ügyfelek igényeinek felmérése
  • a területen kitűzött értékesítési célok elérése
  • meglévő ügyfelekkel való üzleti kapcsolattartás kezelése
  • üzletfejlesztés, új ügyfelek felkutatása
  • folyamatos technikai támogatás a termékmenedzserekkel együttműködve
  • piaci és versenytársi információk biztosítása a vezetőség számára
  • értékesítési tevékenységének részletes tervezése és jelentése az SAP-ban
  • cégünk debreceni LEAN oktatóközpontjának támogatása és koordinálása
  • kollaboratív robotika üzleti lehetőségek felfedezése

Elvárások

  • minimum 3 év MŰSZAKI ÉS IPARI TERÜLETEN VALÓ ÉRTÉKESÍTÉSI TAPASZTALAT
  • felsőfokú végzettség előny
  • magabiztos, ambiciózus, eredményorientált személyiség
  • terhelhetőség
  • jó értékesítési és kommunikációs készség
  • önállóan és csapatban való munkavégzés
  • MS Office kezelése és SAP ismerete előnyt jelent
  • angol nyelv ismerete társalgási szinten
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil, professzionális vállalati háttér, jó csapatszellem
  • együttműködés nagyobb ipari és gyártó vállalatokkal
  • folyamatos képzések és fejlesztések, beleértve a 1,5 hónapos betanulási képzést, a cég központi irodájában, Budapesten
  • versenyképes javadalmazási csomag, céges autó magánhasználatra is

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott