Műszerész munkatársat keresünk célgépgyártárs területére

A kanadai tulajdonú, nemzetközi és hazai piacon is elismert Eclipse Automation Hungary Kft. egyedi célgép tervező és gyártó csapatába

MŰSZERÉSZT

keresünk.

Feladatok

  • Elektromos elosztók összeszerelése és huzalozása
  • Gépek kábelezése
  • A beüzemelési munkában való aktív közreműködés
  • Esetleges hibaelhárítási feladatok felderítése és elvégzése
  • Folyamatos együttműködés a kapcsolódó területekkel

Elvárások

  • Műszerész / Elektrotechnikai technikus/ Automatizálási technikus végzettség vagy tapasztalat ezen a területen
  • Célgépek építésében, ipari automatizálásban való jártasság
  • Elektromos kapcsolási rajzolvasási készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Biztonságtechnikai megoldások és ipari bus rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend
  • Országos viszonylatban is kiemelkedő bérezés + cafeteria
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Stabil munkahely töretlenül fejlődő cégünknél

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott