Szakács kollégákat keresünk szeptemberi kezdéssel Pécs településen

Szeptemberi kezdéssel(!) keressük szakács végzettséggel rendelkező kollégánkat a pécsi Árkádban újonnan nyíló Bisztró és Cukrászda egységünkbe!

Ha szereted a minőséget, a pörgést, az összetartó, jó csapatot és kiszámítható munkahelyre vágysz, akkor nálunk a helyed!

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Az ételek előkészítése és kiváló minőségben való elkészítése
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Középfokú szakképesítés
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség, kiváló együttműködési készség

Előnyök

  • Vendéglátás területén szerzett többéves tapasztalat
  • Legalább középfokú szakképesítés

Amit kínálunk

  • pezsgő, intenzív, jól felszerelt munkakörnyezet
  • fiatal, kedves, vidám csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • pontos, korrekt fizetés
  • bejelentett munkaviszony
  • kiszámítható beosztás
  • nálunk nincs éjszakába nyúló munkavégzés!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott