Mobiltelefon szerviztechnikus állás Pécsett

MVILÁG Kft.
Pécs
Nettó 160 000 Ft - 250 000 Ft / Hónap
2021. 07. 30.

Bővülő csapatunkba Mobiltelefon - Szerviztechnikus munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  • Hibamegállapítás esetén, árajánlat adása az ügyfélnek,a Szerviz vezető irányelveinek megfelelően.
  • Mobiltelefonok,tabletek modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  • Javítási munkálatok adminisztrációja
  • Szoftverek kezelése

Elvárások

  • Pontos, precíz,rendezett munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Az elektronikai vagy mechanikai műszerész végzettség
  • Forrasztási gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Próbaidő és betanulási folyamat után, hosszú távú, határozatlan időre szóló munkát kínálunk.
  • Bér szenioritástól függően – nettó 160 000 – 250 000 Ft.
  • Éves bónusz
  • Sosem kell aggódnod, hogy megérkezik-e a fizetésed vagy hogy időben fizetünk-e. Számíthatsz ránk.
  • Családias légkör (vidám, közvetlen, tegeződő, összetartó, de a munkát komolyan vevő társaságra gondolj)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott