Könyvelő asszisztens pozícióba munkatársat keresünk Miskolcon

Bér-Könyv Kft.
Miskolc
2021. 07. 23.

Miskolcon több évtizede működő könyvelő iroda keres könyvelői asszisztensi munkakörbe középfokú végzettséggel napi 8 órában alkalmazottat,25-38 év között.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk. szakirányú végzettség és RLB program ismerete előny, de nem feltétel. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet:

Feladatok

  • Könyvelés, kontírozás egyszeres, kettős könyvvitelben a hozzátartozó papírok rendezésével együtt, betanítás után és egyéb megbízott feladatok ellátása.

Elvárások

  •  középfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Új ismeretek szerzése, tanulási lehetőség, arányos bér és munkavégzés.
  • Rendezett, tiszta munkavégzésre maximálisan alkalmas iroda.
  • Megértő toleráns vezetés.
  • Jó kollegális légkör.
  • Korrekt munkavégzés.
  • Normális bérezés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott