Egészségügyi munkatársakat keresünk vértesszőlősi tesztközpontba

InterEnergy Holding Kft.
Vértesszőlős
Nettó 220 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 07. 23.

Szakápolókat , Egészségügyi asszisztenseket, Nővéreket keresünk újonnan nyíló Tesztközpontunkba!

Az Internenergy Holding Kft. 2006 alapítású vállalkozás.

A vírushelyzetre reagálva mobil autós teszt központokat üzemeltet több mint egy éve az ország 12 pontján.

Elsősorban COVID-19 szűrést végez, emellett a szolgáltatásokat folyamatosan bővítve további szűrésekre biztosít kényelmes és gyors megoldást.

Cégünk dinamikusan fejlődik az egészségügy területén, további új ágazatokat alakít ki és fektet be.

Nagy hangsúlyt fektetünk az igényes szolgáltatásokra továbbá e mellett számunkra ugyan ilyen fontos a kiemelkedő munkakörülmények és központi helyszín.

Kiemelt célunk a kormány segítése az állami intézmények túlterheltségének csökkentése a privát tesztelés lehetőségével.

Feladatok

  • Vérvétel, mintavétel
  • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete, szállításhoz való előkészítése, és a szállítás koordinálása,
  • A bejelentkezési rendszer kezelése,
  • Kapcsolattartás az orvosokkal, a klinikai kollégákkal, valamint a cégcsoport ügyfélkapcsolati munkatársaival,
  • Microsoft Office rendszerek használata
  • Rendelők előkészítése, feltöltése, tisztántartása.

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel
  • Vénaszúrási tapasztalattal
  • Kiváló kommunikációs képességgel
  • Csapatmunkára való képességgel
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • empátia,
  • logikus gondolkodás,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • konfliktuskezelés,
  • határozottság,
  • talpraesettség

Előnyök

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, megbízható vállalati hátteret
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Kiváló munkakörülmények
  • Munkaruha, megfelelő védőfelszerelés biztosítása
  • Munka és magánélet egyensúlya, rendszeres és kiszámítható munkaidővel, éjszakai munka nélkül
  • Fiatal jó csapat
  • Önálló munkavégzés tanulási és tovább tanulási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető