Élelmiszeripari mérnök álláslehetőség Verpeléten

Asiafood Kft.
Verpelét
2022. 11. 28.

Az Asiafood Kft, mely a francia- kínai Paris Store csoport tagja, fagyasztott töltött tésztákat gyárt ázsiai ízesítéssel.

Termelési csapatának megerősítésére keres új munkatársat.

Feladatok

  • A termelés hatékonyságának fejlesztése az előírt receptek és technológiai utasítások betartása mellett
  • A termelési terv megvalósítása érdekében javító, illetve jobbító intézkedések meghatározása, ezek megvalósításának biztosítása
  • Részvétel a HACCP és IFS rendszer fenntartásában és továbbfejlesztésében
  • Részvétel a vállalatirányítási rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Részvétel az új termékek bevezetésében
  • Termelési, technológiai utasítások, eljárások kiadása, szükség szerinti aktualizálása, betartásuk ellenőrzése
  • Üzemi, higiéniai, technológiai szabályok betartása, betartatása

Elvárások

  • Élelmiszermérnöki végzettség
  • Legalább 1 éves élelmiszeripari tapasztalat
  • Hatékonyan tudja alkalmazni az MS Office programokat
  • Előny valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás, előny a francianyelv-tudás
  • Kiváló problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés, lojalitás
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Rendszerszemlélet, hatékonyságorientáltság

Amit kínálunk

  • Előrelépési lehetőség
  • Munkábajárás támogatása
  • Bérezés megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott