Raktáros állás debreceni építőipari nagykereskedésben

AZ Flex Kft.
Debrecen
2021. 09. 24.

Gépészeti szigetelőanyag és légtechnikai rendszerek nagykereskedése keres logisztikai csapatának megerősítéséhez raktáros munkatársat debreceni telephelyére.

A munkakört betöltő feladata a raktári termékek be- és kitárolása, termékek vevői megrendelések szerinti előkészítése és nyilvántartások vezetése.

Feladatok

  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Tehergépkocsik ki- és berakodása, valamint a szükséges okmányok kitöltése, aláírása.
  • Raktárkészlet ellenőrzése
  • Éves és évközi leltározások
  • Raktárkészlet megfelelő rendezettségének, áttekinthetőségének fenntartása.
  • Raktárterület rendben és tisztán tartása
  • Anyagmozgató-gépek, eszközök rendeltetésszerű használata, üzembiztonságának biztosítása, dokumentációinak vezetése

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • Határidők és minőségi követelmények betartása
  • Káros szenvedélyektől mentesség
  • Targoncavezetői jogosítvány

  • Raktári munkában, anyagmozgatásban szerzett tapasztalat vagy végzettség
  • min. B kategóriás gépjátművezetői jogosítvány, vezetési hajlandóság

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztonságos munkahely
  • Lelkes, együttműködő csapat
  • Stabil, növekedő vállalati háttér

Munkájára igényes, felelősségteljes jelentkezőket várunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott