Kereskedelmi képviselő állás Pécsett

T-Textil Kft.
Pécs
2021. 10. 06.

A KONFOR és TED-BED  csapata  folyamatosan azon dolgozunk, hogy fantasztikus alvási élményt nyújtsunk mindenkinek globálisan.

A T-Textil Kft ennek a nemzetközi csapatnak a tagja itthon már 15 éve.

Lételemed a pörgés és mindenkivel megtalálod a közös hangot? Akkor jelentkezz hozzánk Kereskedelmi Képviselőnek!

Munkád során te leszel a KONFOR és TED-BED arca és a partnereink és azok vevői lesznek a munkádért mindennap hálásak!

Feladatok

  • Értékesítés, új potenciális partnerek felkutatása
  • Partnerlátogatás  előre meghatározott terv alapján
  • Riportálás a  látogatásokról
  • Szerződések előkészítése, megkötése
  • Új partnerek elindítása

Elvárások

  • Értékesítési affinitás, teljesítményorientáció
  • Eredmény és ügyfélorientált gondolkodás
  • Stratégiai és tulajdonosi szemlélet
  • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, időbeosztás
  • „B” kat. jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Stratégiai tulajdonosi szemlélet
  • középfokú végzettség
  • vezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon és kollégákon keresztül is inspirálódhatsz
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk (alapfizetés, Bónusz)
  • Utazáshoz kapcsolódó költségeidet természetesen mi álljuk
  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel
  • Rugalmas munkavégzési lehetőséget biztosítunk, a munkabeosztásodat Te készíted el.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott