Használt ruha válogatás, géprongy feldolgozás munka Bélapátfalván

TEXAID Kft.
Bélapátfalva
2022. 02. 16.

A Texaid Kft. női munkaerőt keres használt ruha válogatás és géprongy feldolgozás /vágás/ munkaterületre.

Munkarend állandó délelőtt, munkaidő 6:00- 14:40-ig heti 40 órás bejelentett munkaviszony.

Jelentkezni az oldalon keresztül lehetséges.

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon tudnak.

Feladatok

  • Használt ruha válogatása minőség és fajta szerint
  • géprongy vágása vágógépen

Elvárások

  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • 8 általános

Amit kínálunk

  • induló bér bruttó 200.000 - 230.000 Ft/hónap, ami teljesítménytől függően növekszik
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • egy műszakos munkarend  (állandó délelőtt)
  • munkábajárás támogatása (bérlet 100%-ban, 15 Ft/ km gépkocsi üzemanyag térítés)
  • béren kívüli juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott