Burkoló pozícióban kollégát keresünk

Burkoló kollégákat keresünk!

Munkájára igényes, tapasztalt, önálló munkavégzésre képes kollegát keresünk.

Feladatok

  • burkoló feladatok ellátása

Elvárások

  • Lakásfelújításban gyakorlattal rendelkező és önálló munkavégzésre képes (SZAKKÉPESÍTÉS NEM FELTÉTEL!)
  • precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, szorgalmas csapatmunka képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • munkavédelmi eszközök és céges logóval ellátott teljes körű munkaruha garnitúra, illetve munkavédelmi cipő
  • a munkavégzéshez szükséges teljes szerszámkészletet
  • bejelentett és állandó folyamatos munkavégzés
  • havi fizetési kereset 450.000-580.000 Ft
  • fizetett ünnep napok és a szabadságok kifizetése
  • + év végi teljesítmény prémium
  • munkába való bejárást biztosítjuk a cégünk gépjárműveivel!

Vállalkozásunk lakások és családi házak felújításával foglakozik, kiváló szakmai ismeretekkel és nagyfokú gyakorlattal rendelkező szakembereket alkalmaz, folyamatos munkavégzés mellet.

Várunk tapasztalt, pályakezdő kollégákat is egyaránt, legyen Ön is a munkatársunk!

Barabás Albert és Tsa Kft

Jelentkezni telefonon lehetséges, telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott