Ausztriai munkavégzésre víz-, gáz-, fűtés-, csőszerelő munkatársat keresünk

DM-Industrieservice GmbH GmbH
Ausztria
Bruttó 2.293 Ft / Hónap
2021. 06. 24.

Keresünk azonnali kezdéssel

Víz- gáz-  központifütés- és csőhálozat szerelő kollégákat szakmai záróvizsgával vagy anélkül.

Munkavégzés helye: Oberwart (Soprontol 66km ; Szombathelytöl 40)

Feladatok

  • Víz- gáz-  központifüés- és csőhálozat szerelese Nagy- és kis építkezéseken

Elvárások

  • Többéves és idevágó szakmai tapasztalat
  • Elegséges német nyelvtudás
  • Szakspecifikus anyagok megmunkálásának ismerete és tapasztalata
  • Különböző présrendszerekkel való bánásmód ( szakmai )  ismerete és tapasztalata
  • Különböző szerelési technikákban szerzett tapasztalat
  • Építési tervrajzok olvasása és önálló munkavégzés
  • Nagy- és kis építkezéseken szerzett tapasztalat
  • Autogénhegesztés (nem feltétel, de előny)

Amit kínálunk

Bérezés:

  • Kollektiv szerződés szerint a havonkénti bruttó kezdőfizetés €URO 2.293,07
  • Szerelési pótlék (0,877 € bruttó /óra)
  • Pótlékok (€ 26,40 nettó/nap Napidíjak, € 15,-- nettó/nap Éjszakai távollét költségtérítése/Szálláshozzájárulás)
  • 13. és 14. havi bérfizetés
  • A munkaruhát, szerszámokat és védőfelszerelést a vállalat bocsátja rendelkezésre
  • Felülbérezésre való hajlandóság szakképzettség és szakmai tapasztalat esetén

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott