Betanított összeszerelő munkatársakat keresünk Esztergomban

Summit D & V Kft.
Esztergom
Bruttó 300 000 Ft - 330 000 Ft / Hónap
2021. 06. 21.

Ha  kitartó és céltudatos vagy, szeretnél egy családias társaság tagja lenni és terveid közt szerepel egy biztos, hosszútávú munka megszerzése, akkor te vagy az ideális jelölt a számunkra!

Feladatok

  • Autó alkatrészek összeszerelése és sorba rendezése szerelési utasítás alapján.2 műszakos munkarend:  06:00 - 14:50, 14:55 - 23:45

Elvárások

Nem mi vagyunk számodra az ideálisak, ha:

  • nem rendelkezel általános iskolai végzettséggel
  • rosszul tűröd a monotóniát
  • büntetett előéletű vagy

Előnyök

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezést további bónuszokkal és juttatásokkal
  • hosszú távú munkalehetőséget egy biztos vállalati háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • a munkavégzés tiszta, rendezett környezetben, családias légkörben zajlik
  • ha fejlődni szeretnél, mi ezt támogatjuk
  • élvezd nyugodtan az életet akár itthon, akár nyaralás alatt - 24 órás csoportos élet- és baleset biztosítást kapsz a világ összes országára
  • a munkába járásodról is gondoskodunk vállalati buszjáratainkkal (Esztergom, Dorog, Tát, Tokod, Tokodaltáró, Nagysáp, Sárisáp, Csolnok, Kesztölc, Dömös, Pilismarót, Annavölgy, Piliscsév, Párkány, Ebed, Nána, Helemba, Szőgyén, Kőhídgyarmat)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott