Szegedi pékségbe bolti eladó kollégát keresünk azonnali kezdéssel

Bread House Kft.
Szeged
2021. 06. 21.

10 éves múltra visszatekintő szegedi pékségünkbe (K & D Pékség) keresünk elsősorban szakképzett vagy ezen a területen már korábban foglalkoztatott hölgy munkavállalót, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • pénztárgépkezelés
  • két műszakos munkarend vállalása
  • vevők udvarias, kultúrált kiszolgálása
  • kávégép kezelés
  • áruk kihelyezése, pult folyamatos feltöltése
  • a pult és környezetének tisztántartása

Elvárások

  • Leendő munkatársunk legyen a bolti eladásban tapasztalt, precíz, a vásárlókkal szemben udvarias. A munka elvégzésénél számunkra nem a papír a fontos, hanem a tenni akarás annak érdekében, hogy üzletünk minden tekintetben megfeleljen a vásárlók tetszésének akár a kiszolgálás, akár a termékek tekintetében.
  • Fontos, hogy önállóan és csapatban is tudjon dolgozni és együttgondolkodni. Legyen rugalmas és empatikus.
  • Pénztárgépet tapasztalattal kezelni.
  • Legyen tiszta, rendszerető.
  • Dolgozni tudó és akaró hölgy.

Előnyök

  • pénztárgép kezelési tapasztalat
  • korábban, hasonló területen - pékségben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezzen

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett állás
  • 5 napos munkahét
  • munkaruha biztosítása
  • napi étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott