Kompozit gyártásba új munkakörbe keressük termelés vezetőnket

A vasútipar élvonalába beszállító vállalkozásunkhoz keresük angolul kommunikáló leendő új munkatársunkat.

  • 17-25 fő irányítása
  • irányítja, koordinálja a termelési tevékenységet az alapanyag beérkezésétől a késztermékek időbeli kiszállításáíg,
  • ellenőrzi az alapanyagok biztonságos tárolását,
  • rendelés állomány alapján összeállítja  a termelési tervet és erőforrás igényt,  menedzseli a termelési folyamatot és a változást folyamatosan koordinálja  a területén,
  • menedzseli a munkavállalók folyamatos képzését és dokumentálja,
  • irányítja  a folyamatos fejlesztést a területén LEAN eszközök használatával,
  • megtervezi, irányítja és ellenőrzi az optimális anyagáramlást a felelősségi területén,
  • járuljon hozzá tevékenységével, hogy a Compotech Hungary Kft elérje a 7.000, EUR / hó / fő hatékonyságot (KPI)
  • támogassa az ISO 9001-2015, és a DIN 6701A2, DIN 2304 S2 szabványok sikeres működését a Kft. tevékenységében.

Feladatok

  • betartatja a minőségügyi szabványok szerint előkészítő tevékenységet mind a környezetirányítás mind a minőségirányítás területén,
  • folyamatosan ellenőrzi a munkaposztokhoz  előírt egyéni védőeszközök használatát, valamint a szűrök lejárati idejét,
  • ellenőrzi és intézkedik a folyékony alap  és segédanyagok szabványok szerinti tárolása érdekében,

Elvárások

Diploma vagy annak megfelelő képzés

Szakma : műanyagipari

Kapcsolódó technikai ismeretek: minőségügy

Főbb szakképzettség és alkalmasság: kompozit gyártásban szerzett elméleti gyakorlati tapasztalat

Angol Nyelvtudás   Hallás utáni értés,Társalgás, Folyamatos beszéd, Olvasás, Írás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet, szakmai fejlődés és versenyképes jutattási csomag az új beosztáshoz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető