Szervizes munkatársakat keresünk gyöngyösi Husqvarna szakkereskedésünkbe

Mátra-Agro Kft.
Gyöngyös
Nettó 250 000 Ft - 420 000 Ft / Hónap
2023. 01. 16.

HUSQVARNA szakkereskedésünkbe keresünk szervizes munkatársakat.

Jelentkezési mód:  személyesen , önéletrajzzal

Jelentkezési cím: 3200 Gyöngyös,  Mátrai út 8. - Husqvarna szakkereskedés

Kapcsolattartó: Leskó Ferenc

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  •  Kerti kisgépek, motorfűrészek, fűnyírók, fűnyírótraktorok, szivattyúk, aggregátorok  teljes körű szervizelése.

Elvárások

Ideális jelölt vagy, ha a következő végzettségek valamelyikével rendelkezel:

  • motorkerékpár  szerelő
  • kerti kisgépszerelő
  • gépész végzettségű
  • mezőgazdasági gépszerelő
  • autószerelő

Ha a fenti végzettségek egyikével sem rendelkezel, de műszaki beálítottságú vagy, szereted a gépeket és ügyesen szerelsz jelentkezz bátran mi betanítunk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott