Betanított munkára megbízható munkavállalókat keresünk selypi galvánüzembe

Unicorn Kft.
Lőrinci
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / Hónap
2021. 06. 19.

Az Unicorn Kft keres megbízható munkavállalókat selypi galvánüzemébe betanított munkára.

Cégünk fém felületkezeléssel foglalkozik, a fémipari gyártók nyers termékeit felületkezeljük, melyek ezek után fényes felületet kapnak ami megvédi ezeket a termékeket.

Szép, tiszta és rendezett üzemben, nagyon szép telephelyen dolgozhatnak kollégáink, akik rövid betanulás után is képesek beilleszkedni ebbe a családias, de mégis fejlett ipari üzem tevékenységébe.

Feladatok

  • Nyers alkatrészek (vas, alumínium alkatrészek, öntvények) fel és lerakása a termelő sínekre / dobokra,
  • gépkezelés
  • anyagmozgatás
  • munkaterület tisztán tartása, takarítás

Elvárások

  • 8 általános
  • büntetlen előélet

Előnyök

  • galvanizáló tapasztalat
  • targoncás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Mennyiségi és Minőségi prémium
  • Jelenléti bónuszok
  • Utazási költségtérítés
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztonságos kulturált munkakörnyezet
  • Targoncás tapasztalat, igazolvány extra juttatással jár!!
  • Lelkes összeszokott Csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok