Keressük munkájára igényes főszakács kollégánkat hosszú távra Pécsett működő éttermünkbe

ZSN CATERING Kft.
Pécs
2021. 05. 27.

Chefet, Szakácsot keresünk kizárólag hosszú távra!

Ha az életed az ételkészítés, alkotás, és mestere vagy e szenvedélyes szakmának.

Ha úgy érzed ez egy életforma és nem csak egy munkahely amit kényszerből kell csinálnod akkor itt a helyed velünk

Kreatív gyakorlattal rendelkező önállóan gondolkozni tudó profi vezető vagy, vagy azzá akarsz válni akkor mellettünk a helyed

Mi az amit mi kínálunk

  • tudásodhoz, tapasztalatodhoz megérdemelt versenyképes bérezés
  • fiatalos családias hangulatú összetartó profi csapat
  • változatos szakmai fejlődés
  • minőségi alapanyagokkal és eszközökkel dolgozhatsz
  • kreativitásodnak teret kapsz
  • ha még nem találtad meg a nagy Őt, itt nálunk rátalálhatsz
  • Kalandorok kíméljenek, ha meg akarod váltani a világot akkor keress bennünket!

Feladatok

  • A részleg munkájának teljes körű irányítása, szervezése és felügyelete
  • Meleg-konyhai termékek recept szerinti elkészítése
  • Alapanyagok rendelése
  • Konyhai gépek és berendezések ismerete, használata
  • HACCP előírások betartása és betartatása

Elvárások

  • minimum 5 - 8 év szakmai tapasztalat
  • minimum 2 - 4 év konyhavezetői tapasztalat
  • anyaggazdálkodási,készletgazdálkodási és kalkulációs ismeretek
  • jószervező és kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség és rugalmas munkavégzésre való hajlandóság
  • tudj és akarj csapatban dolgozni, a feladatokat meghatározni és részt venni a megvalósításban

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség, napi kihívások
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • kiemelt bérezés, teljesítménnyel arányos emelkedés hosszú távon
  • Munkaidő hétfőtől vasárnapig változó munkarendben
  • Stabil, bejelentett hosszú távú munka
  • jó hangulatú munkanapok, kiváló csapatban
  • modern technikai háttér, jól felszerelt konyha
  • támogató közeg
  • Ingyenes személyzeti étkezés (napi meleg étkezés)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető