Áruszállító, polcszervizes állás Egerben, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Áruszállító munkatársat keresünk az ország egész területére.

Ha szeretsz vezetni és hosszútávban gondolkodsz, kedveled a változatos munkát, jártas vagy a kereskedelemben, akkor dolgozz velünk!

Jelentkezz bérigényed megjelölésével, és fényképes szakmai önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Magyarország területén árú kiszállítás – körfuvar,
  • Visszáru kezelés, áruátvétel, áruátadás,
  • Kiszállítandó áru összekészítése, ellenőrzése, kiadás,
  • Beérkező árú kézzel való rakodása,
  • Szállítással kapcsolatos (Szállító, számla, menetlevél…) dokumentumok szabályszerű vezetése,

Elvárások

  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés,
  • Rugalmasság (havi 2-3 napos vidéki tartózkodás esetén a cég által térített szálláson ottalvás vállalása),
  • Nagy munkabírás,
  • Lojalitás,
  • Vevőkkel szembeni udvarias viselkedés,
  • Legalább kétéves kereskedelmi, szállítási ismeret,
  • Analitikai szemlélet,
  • B’ kategóriás jogosítvány, többéves vezetési rutin, felelősségvállalás az általa vezetett autóra,

Előnyök

  • MS Excel, Word gyakorlott ismerete,
  • Kereskedelmi tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Új autó a munkavégzéshez, mobiltelefon,
  • Korrekt, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott