Új kollégát keresünk raktáros pozícióba

Új kollégát keresünk raktáros pozícióba.

Feladatok

  • beérkező áruk minőségi, mennyiségi ellenőrzése, tételes átvétele, raktári helyre helyezése.
  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • kimenő áruk szállításra való előkészítése, raktári árukiadás
  • raktári rend fenntartása
  • raktárkészlet leltározásában való aktív részvétel

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői képesítés, gyakorlat
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • az önálló munkavégzés mellett fontos, hogy csapatban is tudj együttműködni
  • terhelhetőség, jó fizikum
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • C kategóriás jogosítvány
  • építőanyag kereskedésben, raktározásban szerzett tapasztalat
  • Örülünk, ha kisebb karbantartási, szerelési munkáktól nem hátrálsz meg.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő (8 óra)
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Küldd el jelentkezésed, ha szívesen dolgoznál egy évtizedek óta jól működő, stabil, családias vállalkozásnál.

Várjuk fényképes önéletrajzod – kérjük adj meg elérhetőséget (telefonszám, e-mail cím), hogy fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.

Jelentkezz az oldalon keresztül, vagy hozd be személyesen az üzletbe (Adria Fürdőszoba Szalon).

A pontos cím bejeletkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott