Partner siker felelős állás Pécsett

ONLINE GROUP Kft.
Pécs
Nettó 200 000 Ft / Óra
2021. 05. 07.

Ismerősek a szokásos álláshirdetések, ahol az unalomig járatott munkapozíciókkal akarnak felvenni?

A szokásos munkakör, a szokásos bérezés, a szokásos feladatok...

Ha Te is unod már, vess egy pillantást a mi állásajánlatunkra.

Cégünk már közel 300 internetes kereskedővel van kapcsolatban, akikkel elengedhetetlen a kapcsolattartás és az értékesítés.

Ezért keresünk Téged, új partner siker felelős munkatársunkat. Segíts generálni partnereink sikerét.

Kik is vagyunk mi?

Egy Pécsi vállalkozás, akik 4 éve megálmodták, hogy az ország összes korrekt webáruháza hozzánk csatlakozva fogja megszerezni a törzsvásárlóit. Az álmunkhoz napról napra közeledünk: ma már közel 300 webáruházba kapcsoltuk be az onlinePénztárcát, akik rajtunk keresztül szereznek törzsvásárlókat. Ugyan büszkék vagyunk az eredményeinkre, de tudjuk: új emberre van szükségünk, aki szívesen segítené partnereinket, hogy még sikeresebbek legyenek.

Fiatalos csapatunk tele van energiával és jó kedvvel

Csapatunkkal szeretjük levezetni a munkanapot egy csocsóval vagy pingponggal. Szerencsére mind a kettő megtalálható az onlineMárkaboltok székhelyén, ahol az onlinePénztárca "főhadiszállása" is található. Remélem szimpatikusnak találod az itt leirtakat. Nekünk fontos a munkatársaink elégedettsége és pozitív hangulata.

Ugyanakkor mi is szeretnénk elégedettek lenni veled. Lássuk a részleteket!

Jól hangzik, de lesz továbblépési lehetőségem a cégben?

Igen! Vedd kezedbe a partner osztályunkat és együtt fejlődve fogunk előrébb lépni.

Feladatok

  • Értékesítőként add el új fejlesztéseinket meglévő partnereinknek
  • Legyen ismerős és/vagy érdekeljen a B2B világ
  • Generáld partnereink sikereit az onlinePénztárcával
  • Ragadj telefont és meséld el legújabb fejlesztésünket a partnereinknek
  • Segíts kitalálni vevőszerző kampányokat az onlinePénztárcával és vezesd be partnereinknek
  • Megbeszéléseinken legyél aktív
  • Tarts kapcsolatot több száz vállalkozással és mérd az eredményeket
  • Akard és generáld a folyamatos fejlődést személyesen és csapat szinten is.
  • Legyél jelen Pécsi irodánkban a napi 8 órás munkapozíciódban

Elvárások

  • Pécsi munkavégzés irodánkban
  • Folyamatos fejlődés

Előnyök

  • Értékesítési tapasztalat
  • Jó beszélőkészség
  • Rugalmasság
  • Ambíció

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető