Hajdúszoboszlói gondnok hölgyet,-szobaasszonyt vagy házaspárt keresünk Apartmanházunkba

Pék József Egyéni vállalkozó
Hajdúszoboszló
Bruttó 100 000 Ft - 200 000 Ft / Hónap
2021. 05. 06.

Kizárólag Hajdúszoboszlón élő, leinformálható gondnok hölgyet,- szobaasszonyt vagy gondnok házaspárt keresünk hajdúszoboszlói apartmanházunkba.

Az apartmanház 6 apartmanból áll, és egész évben nyitva tart!

Feladatok

  • Az apartmanház igényes takarítása, kert és udvar rendbentartása,
  • Vendégek fogadása,
  • Bejelentőlapok és vendégkönyv vezetése,
  • Vendégek elengedése,
  • Vendégek tájékoztatása az Apartmanház szolgáltatásairól és szabályairól.

Elvárások

  • Középfokú végzettség

  • Gondnoki munkakörben vagy takarítói munkakörben szerzett tapasztalat előny.
  • Aktív, friss nyugdíjas jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott