Győri műszaki szaküzletünkbe keresünk Férfi eladó munkatársat

Repeta Super Kft.
Győr
Nettó 180 000 Ft - 200 000 Ft / Hónap
2021. 05. 06.

Jól összeszokott csapatunkba keresünk háztartási és hiradástechnikai termékek ismeretével és jó fizikummal rendelkező Férfi munkatársat napi 8 órás nyitvatartással.

Feladatok

  • Az üzletbe érkező vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása,
  • Számlázás,
  • Árúátvétel, árumozgatás (20-80 KG).

Elvárások

  • Kereskedelmi (eladói) tapasztalat
  • Tapasztalat kasszakezelésben
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés, ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Szaktanácsadás a termékek kiválasztásához
  • A kereskedelmi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalattól, képzettségtől és egyéni képességektől függően nettó 180.000–200.000 Ft
  • Biztos munkahely, kiszámítható jövőkép
  • Családias, jókedvű munkakörnyezet
  • 8 órás bejelentett munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott