Győrben eladó munkakörben álláslehetőség, részmunkaidőben

Kis 2001 Bt.
Győr
2021. 05. 04.

Eladó/részmunkaidőben!

Dockyard Store a Columbia, O'Neill, Helly Hansen, Fundango, TBS, Timberland, Dockers márkák forgalmazójaként, Magyarországon már 14 üzletben végzi kiskereskedelmi tevékenységét.

Olyan elkötelezett ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGÁT keresünk részmunkaidőben, Győr Árkád Bevásárló Központban található Dockyard üzletünkbe, aki:

Feladatok

  • Eladói feladatok ellátása,

Elvárások

  • elkötelezett forgalmazott márkáink iránt,
  • az értékesítés iránt érdeklődést mutat,
  • fontos számára, hogy világviszonylatban piacvezető márkák értékesítésével foglalkozzon,
  • kiváló kapcsolatteremtő képességgel bír,
  • vállalja a hétvégi munkavégzést

Előnyök

  • beszél angolul, németül, szlovákul,
  • pénztárgép kezelési gyakorlattal rendelkezik,
  • dolgozott már hasonló munkahelyen,

Amit kínálunk

  • beosztástervezést 2 hónapra előre készítjük,
  • nyugodt munkahelyet garantálunk,
  • versenyképes bérezést nyújtunk

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott