Diszpécser-fuvarszervező munkakörben álláslehetőség Dunaharasztiban

Homan Transport Kft.
Dunaharaszti
Nettó 200 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 05. 04.

Szervezői ambíciókkal bíró, megoldásorientált, türelmes, talpraesett kollégát keresünk diszpécser-fuvarszervező munkakörbe, dunaharaszti irodánkba, 8 órás munkavégzéssel.

A munkavégzés helyszíne: Dunaharaszti

Munkaidő: 8 órás munkaviszony

Amennyiben úgy érzed, ez a hirdetés Rólad szól, győzz meg bennünket is! Küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet!

Fontos: ne hívd telefonon az ügyfélszolgálatunkat, ha az állás felől érdeklődnél!

A jelentkezéseket csak az oldalon keresztül önéletrajzzal kiegészítve tudjuk fogadni.

Feladatok

  • kezelni a telefonon, email-ben, Messengeren és weboldalunkon keresztül beérkező foglalásokat;
  • felvezetni ezeket belső rendszerünkbe, majd a rendszer segítségével összeállítani a fuvarokat;
  • tartani a kapcsolatot utasainkkal, reagálni kéréseikre, kérdéseikre;
  • nyomon követni járműveinket, támogatni a sofőrök munkáját;
  • kezelni a hirtelen fellépő panaszokat, változásokat.

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szeretsz és tudsz is emberekkel kommunikálni;
  • precízen végzel el adminisztratív jellegű feladatokat is;
  • bírod a pörgést, nem riaszt meg, ha sűrűn cseng a telefon;
  • koncentráltan, magabiztosan kezeled a panaszos helyzeteket is.

Előnyök

  • dolgoztál már hasonló (logisztikai) munkakörben;
  • beszélsz angolul és/vagy németül.

Amit kínálunk

A fizetés, amit kínálunk (nettó):

  • Próbaidő alatt (3 hónap): havi 201.600 - 240.000 Ft.-
  • Próbaidő letelte után: havi 252.000 - 298.000 Ft.-
  • Kiegészítő juttatások bónusz rendszerünk alapján a 3. hónap után.

Ami még vár rád nálunk…

  • fiatalos, segítőkész csapat;
  • modern iroda, kellemes munkakörnyezet;
  • folyamatosan fejlődő digitális eszköztár a munkádhoz;
  • előrelépési lehetőségek.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott