Tehergépkocsivezető kollégát keresünk betonszállító mixer gépjárműre

Molnárbeton Kft.
Aszófő
2021. 05. 05.

Társaságunk az ország három piaci környezetében végez transzportbeton gyártást és értékesítést. Tevékenysége kiterjed az alapanyag bányászattól és gyártástól a betonszállításig. Munkatársaink elkötelezettek az iránt, hogy ügyfeleinknek a lehető legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtsák minőségi transzportbetonjaink gyártása és kiszolgálása során. Folyamatos bővülésre és meglévő helyzetünk megszilárdítására törekszünk, ezért termékeinket a mindenkori elvárásoknak megfelelően gyártjuk és munkafolyamatainkat tökéletestjük.

Feladatok

  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (Fuvarlevél)
  • Friss beton szállítás a Balaton északi partján az Aszófői illetve Tapolcai gyárból
  • Mixer-tehergépkocsi rendszerű üzemeltetése, tisztán tartása kívül-belül

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • Építő- és anyagmozgató gép kezelő képesítés
  • Minimum 3 éves vezetői gyakorlat
  • GKI kártya, tachográf kártya
  • PÁV III alkalmasság
  • Megbízható és rugalmas személyre van szükségünk, akire lehet számítani és lelkiismeretesen végzi a munkáját

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Betonszállító mixer gépkocsi betonszivattyúval (3626) végzettség
  • Aszófő és Tapolca köztes körzetén belüli lakhely (munkába járás szempontjából)

Amit kínálunk

  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Munkaruha, védőruha biztosítás, hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott