Szakképzett szakácsot keresünk a Four Points by Sheraton Hotelbe Kecskeméten

Szakmája iránt elkötelezett munkatársat keresünk Szakács munkakörbe.

Feladatok

  • A konyhai napi feladatok követése, végrehajtása.
  • A munka komplex, az étterem reggelit biztosít a szállóvendégeknek, ebéd és vacsora a’la carte, rendezvények esetén több száz főt is kiszolgálunk.
  • Gépek, berendezések kezelése, a munkaterület és munkaeszközök tisztán tartása.
  • Részt vesz a vételezésben, vételezett nyersanyagok és áruk szakszerű tárolásában, a gazdaságos felhasználásban.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Vendégközpontú, barátságos személyiség
  • Maximális ápoltság és higiénia
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízható és csapatjátékos személyiség
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás
  • Kreativitás
  • Brand sztenderdek betartása

Amit kínálunk

  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljes bejelentés)
  • Személyzeti étkezés a műszakok alatt
  • Dolgozói kedvezmények
  • Munkaruha

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott