Autóalkatrész kiszállításra keresünk kollégát Egerben

Kiszállító kollégát keresünk egri telephelyünkre.

Feladatok

  • A rakomány összekészítése, átadása, átvétele, ellenőrzése, kiszállítása
  • A jármű előkészítése, útvonalterv készítése, illetve a megadott útvonalterv betartása
  • Menetlevél/fuvarlevél rendszeres vezetése, a szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Készpénzes számlán szereplő áruk kiszállítása esetén a készpénz átvétele és az ügyfélszolgálattal történő elszámolása
  • Bizonylatok, hivatalos levelek kézbesítése

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jármű vezetési tapasztalat

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Helyismeret

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Európa legnagyobb autóalkatrész kereskedelmi cégénél való hosszú távú, biztos munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott