Sírkő gyártáshoz munkatársakat keresünk Egerben

Sírkő gyártáshoz munkatársakat keresünk Egerben.

Cégünk harminc éve foglalkozik sírkövek gyártásával. Elsősorban gránitból, esetleg más természetes kövekből készülnek az alkatrészek.

Az alapanyagok feldolgozásának elsajátítása hosszadalmas folyamat, ezért olyan dolgozni akaró, jó munkabírású munkatársakat keresünk, akik hosszútávra terveznek.

Mi biztosítjuk a folyamatos munkát, amire lehet alapozni, amivel lehet tervezni!

Ehhez várjuk egri lakhellyel rendelkezők jelentkezését. Fényképes szakmai önéletrajz szükséges!

Feladatok

  • Sírkő alkatrészek csiszolása, fényezése.
  • Temetőben végzendő betonozási munkák.
  • A kész síremlékek helyszíni összeállítása.

Elvárások

  • Terhelhetőség, jó fizikum és munkabírás.
  • Igényes, pontos munkavégzés.
  • " B " kategóriás vezetői engedély.

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat,
  • Építőipari gyakorlat,

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, folyamatos munka,
  • Stabil kiszámítható jövedelem,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott