Felszolgálót keresünk a Hort Coffee Gardenbe

Ha megbízhatónak és talpra esettnek érzed magad, bírod a terhelést, kitartó vagy, cserébe fiatal, jó hangulatú csapatban szeretnél dolgozni, és magadra ismertél, akkor jelentkezz hozzánk felszolgálónak.

Lehetsz Diák is, de heti 3-4 nap napi 10-12 órában kell hogy munkát tudj vállalni. Cserébe kimagasló bérezést, egyedülálló személyzeti fogyasztást, és tanulási lehetőséget biztosítunk. Alkalmi bejelentés, napi vagy heti fizetéssel.

Várjuk fényképes önéletrajzodat.

Feladatok

  • Kávékülönlegességek, koktélok elkészítése, ételek felszolgálása, placc rendben tartása, mosogatás, takarítás.

Elvárások

  • Megbízhatóság,
  • Talpraesettség,
  • Tudj mosolyogni,
  • Légy határozott,
  • Szeress beszélgetni az emberekkel,

Előnyök

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat.

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott