Anyag összekészítő munkatársat keresünk Eger és környékén

PLATT 2003 Kft.

Áruátvevő/ Árumozgató

Munkavégzés helye: Eger

2021. 04. 30. 15:55

Anyag összekészítő

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.

Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban pellet kazántest, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik. Gyártásunkban dolgozóink munkáját ipari robotok segítik.

Légy tagja sikeres csapatunknak, várunk anyag összekészítő pozícióba!

Feladatok

  • Termékellenőrzés, nyilvántartás, azok kijelölt helyre való mozgatása
  • Hegesztő/lakatos munkahelyek alkatrésszel történő ellátása
  • Készletfigyelés
  • Szállításra kész áruk elő-, összekészítése
  • Beérkező alkatrészek tároló helyekre történő elpakolása
  • Szükség esetén a festőállomáson előkészítő feladatok ellátása

Elvárások

  • Önállóság, precizitás
  • Építő- és anyagmozgató gép kezelő bizonyítvány (3312 gyalogkíséretű targonca)

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány (3324 vezetőüléses targonca)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív tagja csapatunknak, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott