Szaküzleti eladó állás Budakeszin

Budakeszi Jókenyér pékségünk csapatába keresünk szaküzleti eladót.

Budakeszi fő utcáján lévő szaküzletünkben profi és összetartó csapat várja, hogy csatlakozz hozzájuk.

Ha a közelben laksz és szeretnél jó helyen dolgozni, küldd el a jelentkezésedet!

Feladatok

  • Vendégeink kiszolgálása meleg reggelivel,
  • Pékáru előkészítése, sütése, feltöltése a pultba,
  • Hűtők utántöltése (üdítővel, tejtermékekkel),
  • Hideg és meleg italok készítése,
  • Szendvicsek készítése,

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Hosszútávon keresel egy JÓ munkahelyet,
  • Fontos számodra a biztonság, korrekt munkakapcsolat,
  • Szeretsz csapatban dolgozni és ügyfelekkel találkozni,
  • Nyitott, lelkes és kedves személyiség vagy,

  • Érdekel a pozíció, de nincs még tapasztalatod? Semmi gond, tapasztalt kollégáink szívesen segítenek és betanítanak!
  • Teljes munkaidőben várunk, változatos és kiszámítható beosztással

Amit kínálunk

  • Változatos beosztás reggeli vagy délutáni műszakban, részben hétvégi munkavégzéssel, így a privát ügyek intézéséhez sem kell szabadságot kivenni
  • A szombati munkavégzést szabadnapokkal kompenzájuk
  • Kellemes vásárlói kör, akiknek jó része törzsvásárló
  • Profi, kedves és JÓ csapat
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés- Kedvezményes fogyasztás munkaidőben
  • Közigazgatási határon kívül utazási támogatás
  • A munkához kapcsolódó éves parkolási díj 80%-át mi biztosítjuk- Munkaruha

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott