Pályakezdő adótanácsadó pozícióban álláslehetőség Pécsett

Csatlakozz Te is nyári kezdéssel a Világ legjobb munkahelyei közé választott* EY adótanácsadói csapatához és légy részese egy nemzetközi hálózatnak!

  • 250 000 munkavállaló a világ 150 országában
  • nemzetközi és magyar ügyfelek multinacionális cégektől kezdve start-up-okig
  • globális megoldások és adóhatékony stratégiák kidolgozása
  • folyamatosan változó magyar és nemzetközi adójogszabályoknak való megfelelés
  • általános adózási és adónem specifikus tudás

*A Great Place to Work intézmény 2018-ban közzétett listája alapján.

Ha szeretnéd adótanácsadó karriered nálunk építeni, akkor várjuk jelentkezésed online.

Feladatok

Mit jelent ez a lehetőség Számodra?

  • Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb tanácsadó cégének.
  • Érdekes tanácsadási projektekben vehetsz részt multinacionális és magyar vállalatok részére.
  • Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad.
  • Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban (külföldön és belföldön egyaránt).
  • Aktív tagja lehetsz egy dinamikus és fiatalos csapatnak.
  • Megvalósíthatod karrierterveidet.

Elvárások

Kit keresünk?

  • Olyan jelölteket, akik
    • közgazdasági vagy jogi végzettséggel (BSc., MSc. vagy osztatlan képzés) rendelkeznek,
    • olyan utolsó éves hallgatók, akik 40 órás munkavégzést tudnak vállalni augusztusi belépéssel,
    • 1-2 éves munkatapasztalatot szereztek SSC-ben vagy vállalati oldalon adózási területen.
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkeznek. (Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent.)
  • Érdeklődnek az adózás különböző területei iránt.
  • Felhasználói szintű MS Excel, Word és PPT ismeretük van.
  • Nyitottak, proaktívak és tanulni, fejlődni szeretnének.
  • Motiváltak a magas minőségű, alapos és pontos munkavégzésre.
  • Biztos és kiszámítható karriert szeretnének

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott