Bemutatótermi értékesítő állás Budapesten

MÉTA Hungary Kft.
Budapest II. kerület
Bruttó 330 000 Ft / Hónap
2021. 04. 14.

Leendő új munkatársunk Magyarország legnagyobb VitalSpa Jakuzzi bemutatótermében magas színvonalú értékesítést sajátíthat el mind a Jakuzzik, mind pedig a kádak és zuhanykabinok értékesítésének a területén.

Feladatok

  • A szalon minőségi szolgáltatási színvonalának a fenntartása
  • Jó csapajátékosként való együttműködés a munkatársakkal.
  • Vevői igények feltérképezése, ajánlatok készítése
  • Értékesítés, viszonteladókkal való együttműködés
  • Heti meetingeken való részvétel
  • Ajánlatok prezentálása az ügyfelek felé
  • Adminisztráció koordinálása
  • Telefonos tájékoztatás, termékinformáció biztosítása
  • E-mailes érdeklődések megválaszolása.
  •  Riportok készítése

Elvárások

  • Az ideális jelölt értékesítési tapasztalattal rendelkezik.
  • Wellness iparágban, fürdőszoba szalonban szerzett tapasztalat előnyös, de nem feltétel.
  • Olyan munkatársat szeretnénk, akik számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
  • Középfokú műszaki végzettség (lehetőleg építőipari) előny.
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalat
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + prémium
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Képzések és továbbképzések

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott