Adminisztrációs munkatársnak álláslehetőség Pécsett

Építőipari cégünk adminisztrációs munkatársat keres.

Feladatok

  • irodával kapcsolatos ügyek intézése,
  • az ügyvezető és a kollégák munkájának hatékony és teljeskörű támogatása,
  • dokumentáció, rendszerezés és archiválás,

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • irodai szoftverek (MS Office, Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű, magabiztos ismerete,
  • kiegyensúlyozott, határozott személyiség- jó szervezőkészség,
  • precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés,

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • fiatalos társaság, segítőkész kollégák, irodai környezetet,
  • fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott