Általános rendszergazda állás Érden, rugalmas időbeosztással

ReachIT Kft.
Érd
Nettó 150 000 Ft - 250 000 Ft / Hónap
2021. 04. 13.

2018 óta működő, szoftverfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó cégünk csapatába új munkatársat keresünk Érdre, rugalmas időbeosztással és folyamatos fejlődési lehetőséggel!

Feladatok

  • munkaállomások, irodák támogatása, felügyelete, üzemeltetése
  • hálózat felügyelete, tűzfalak, routerek, switch-ek konfigurálása
  • bejelentések kezelése, felhasználók távoli és helyszíni támogatása
  • a munkavégzés folyamatos dokumentálása
  • szerverek alapszintű üzemeltetése

Elvárások

  • üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség, türelem, pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • saját autó, motor (személyes beavatkozást igénylő bejelentések kezeléséhez)
  • szakirányú OKJ vagy felsőfokú végzettség

Előnyök

  • Hasonló területen, munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos jövedelem, stabil munkakörnyezet
  • barátságos, fiatal csapat
  • nyugodt légkör, rugalmas időbeosztás
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség, új kihívások
  • képzések támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott